ציוד למטבח המוסדי

המטבח המוסדי חייב מערך לוגיסטי אפקטיבי, הן חיצונית בצורת ספקי שירות ומוצרים, והן ברמת הניהול הפנימי וההתנהלות היומיומית. מטבח תעשייתי לא יכול לזייף, והכול חייב לעבוד בצורה חלקה וללא הפסקה. ככה זה כאשר עובדים יום יום בכדי להאכיל הרבה אנשים. היעילות מחייבת עבודת צוות שוטפת, וגישה לכל החומרים הנדרשים לצורך עמידה בלוח הזמנים.

מספיק שחומר אחד חסר, ואנחנו בבעיה. בין אם זה חומר ניקוי לרצפה, ובין אם זה נייר טואלט לשירותים, אנחנו צריכים מלאי תקין, ויכולת להשיג מלאי חדש במהרה במקרה הצורך, כולל הגדלה או הקטנה של כמות המוצרים בכל הזמנה על רקע שינויים בצרכים של המטבח בזמן אמת.

איזה ציוד צריך המטבח המוסדי?

טוב, מעבר לאספקה שוטפת של מוצרי המזון, להם יש מספר ספקים (סחורה טרייה, סחורה יבשה, תבלינים וכיו"ב), הרי שכל מטבח מוסדי צריך גישה למגוון רחב של ציוד וחומרים, מלאי והתאמה אישית:

  • מתקני סבון – היגיינה היא ההתחלה של הכול במטבח, ואי אפשר לעשות טעויות שם. אתם חייבים לשמור על היגיינה בכל מחיר, במטבח ובשירותים, לרווחת העובדים והסועדים כאחד. לכן מתקני סבון מקצועיים הם חיוניים בהחלט.
  • חומרי ניקוי – היגיינה לא מתחילה ומסתיימת בידיים של העובדים, אלא ממשיכה בכל הכלים שבשימוש השוטף, ברצפות, בידיות, בכלי האוכל, ובעצם בהכול, ללא יוצאים מן הכלל.

חד פעמיים לשימוש יומי

מעבר לציוד שנשאר, כמו מתקני סבון או מתקני נייר טואלט, וציוד כבד כמו מדיחי כלים תעשייתיים, הרי שכל מטבח גדול צריך להשתמש במוצרים חד פעמיים. בין אם אלו כוסות חד פעמיות או אריזות טייק-אווי למוצקים או לנוזלים, וכמובן שקיות בהן ניתן לשים את הכול, אתם צריכים ספק מקצועי שיאפשר לכם גישה לקטלוג רחב של כל הציוד שהמטבח המוסדי צריך כדי לתפקד באופן חלק ושוטף.

מגוון הוא חלק אחד, ושירות טוב הוא החלק השני, כאשר שירות טוב מורכב מיחס אישי ואדיב, לצד מקצועיות בשירות ואספקה מדויקת לפי לוח הזמנים. כשאתם ניגשים לבחור בספק למטבח שאתם מנהלים, וודאו שאתם עובדים עם חברה מנוסה וגדולה.

לפרטים נוספים ליחצו – ציוד למטבח המוסדי

דילוג לתוכן