צום לסירוגין – היתרונות, החשיבות והדרך להתחיל

‏בשנים האחרונות המודעות למגוון רחב של דרכים ליצור שגרת אורח חיים בריא הולכת ועולה. יש כל כך הרבה טכניקות שבהן אתם יכולים לעשות שימוש על מנת לשפר את התחושות פיזיות בגוף שלכם ואת איכות החיים שלכם, אבל צריך להבין באיזה גישה אתם רוצים לבחור ולקבל את הליווי המתאים של אנשי המקצוע המומחים בתחום. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על ‏ההחלטה לבחור צום לסירוגין, אתם צריכים להבין איך ההחלטה הזו משרתת את הגוף שלכם לטווח הארוך ומה היא הגישה הנכונה לבצע צום לסירוגין מבלי לפגוע בבריאות שלכם. 

שלושה דברים שחשוב לדעת על צום לסירוגין

‏לפני שמתחילים בגישה של צום לסירוגין, צריך לדעת ש:

  1. ‏אתם נכנסים בצורה הדרגתית לתהליך ואתם לא ‏פועלים בצורה חסרת אחריות ושמים במשך ימים ארוכים מאוד, שכן ‏הגוף שלכם צריך זמן להתרגל לשינוי וללמוד איך להגיב לשעות מרובות בלי אוכל. 
  2. ‏אם אתם לא מרגישים טוב אתם חייבים לעצור. לקבל טיפול גופני או לחזור בחזרה בצורה הדרגתית לאכול, זוהי הדרך ‏הנכונה ביותר לתת לגוף שלכם את מה שהוא צריך מבלי להגיע למצב של קריסה. 
  3. ‏ליווי מקצועי יכול להיות הפתרון הנכון ביותר לציפיות ולצרכים שלכם. הידע של אנשי המקצוע רכב מאוד, והם יכולים לזהות את התגובות של הגוף שלכם ברגע אחד ולתת את הפתרון שאתם צריכים לקבל בשביל לשמור על הבריאות. 

הבחירה לשמור על הגוף לפי היכולת שלכם

‏בסופו של יום, כל החלטה שאתם בוחרים לקחת היא החלטה שיכולה לעזור לכם לשמור על הבריאות לאורך זמן. ‏יחד עם זאת, צריך להיות מאוד זהירים, ואפילו לשלב בן כמה שיטות טיפול והרזיה שונות, ‏עד שלומדים איך למצוא את האיזון האולטימטיבי שמתאים לצרכים שלכם, בצורה הטובה ביותר. ואם יש לכם שאלות לאורך הדרך, או שאתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם אתגרים לא צפויים, אל תפחדו לשאול את אנשי המקצוע, ולקבל מידע שמתאים בדיוק לסיטואציה שבה אתם נמצאים כעת ולמצב הגופני שלכם.  

דילוג לתוכן