על מסעדות שאסור לפספס בזיכרון יעקב

העיר זיכרון יעקב היא פנינת תיירות לכל דבר ועניין. בעיר יש הרבה חנויות והרבה מאוד מקומות בילוי כולל מלון אלמה בו ניתן לראות הופעות או גני הנדיב בהם אפשר ליהנות מפיסת טבע נדירה. בעיר יש גם הרבה מאוד מסעדות והתפתחות קולינרית בשנים האחרונות. בזמן הקורונה היו מספר מסעדות שנסגרו בעיר – אך אם זאת בעיר ובסביבה הלא רחוקה שלה, בעיר השכנה פרדס חנה כרכור אפשר ליהנות מעושר קולינרי רב.

איזה מסעדות כשרות יש בזיכרון יעקב?

בזיכרון יעקב יש הרבה מסעדות ובתי קפה כשרים. אחד מהמקומות הכי ידועים בעיר הוא בית הקפה נילי שנמצא במדרחוב. בית קפה זה הוא מקום מעולה לאכול בו ארוחת בוקר זוגית, ארוחת צוהריים עסקית או ארוחת ערב קלילה. בבית הקפה שהוא יותר מסעדה מאשר בית קפה אפשר ליהנות ממגוון מנות חלביות כולל: ארוחות בוקר, מאפים, סושי, סלטים, מנות דגים, פסטות וגם כריכים שונים. הישיבה בבית הקפה יכולה להיות או במרפסת החיצונית או בפנים והאווירה בו מעולה ונעימה מאוד.

האם יש מסעדות לא כשרות בזיכרון יעקב?

בזיכרון יעקב יש גם הרבה מסעדות לא כשרות. כך למשל במדרחוב אפשר ליהנות ממסעדה סינית וותיקה בשם צ'אנג מאי. במסעדה ניתן ליהנות ממגוון המנות הקלאסיות של המטבח הסיני כולל מנות לא כשרות הכוללות פירות ים או חזיר. מסעדה לא כשרה נוספת שקיימת במדרחוב המפורסם של העיר היא מסעדה מנואלה (שהתאחדה לאחרונה עם מסעדת קוצ'ינה שפעלה בעיר). מנואלה היא מסעדה איטלקית קלאסית וניתן לאכול בה מגוון רחב של פסטות ופיצות מבצק עבודת יד.

לפרטים נוספים אודות המסעדות שיש בעיר חפשו אותן באינטרנט ותוכלו להזמין מקום. זיכרון יעקב היא מקום מעולה לחופשה רומנטית בארץ אם אנחנו רוצים חופשה שהיא בין חופשה כפרית בצימר לחופשה עירונית בעיר. בעיר יש הרבה חנויות קטנות (וגם רשתות ארציות) וקרבה לאתרי טבע שונים בהר הכרמל ויער אלונה. חופשה בעיר יכולה להתאים מאוד לאנשים שומרי מסורת או פשוט למי שרוצה להרגיש כאילו הוא באירופה הקטנה מבלי שיצטרך לצאת מהארץ.