גריל גז – 3 סיבות להחליף את גריל הפחמים שלכם 

קרניבורים וצמחוניים כאחד יסכימו שאין דבר נפלא יותר מארוחה על הגריל. שילוב העשן והמנגל מעניקים לירקות, הבשרים ושאר אבות המזון טעמים וניחוחות ייחודיים שלא ניתן להשיג בשום צורת בישול אחרת. כעת, הגיע גם תורכם להיחשף לעולם הקולינרי של הגריל ולרכוש את הגריל הבא שלכם. אך נשאלת השאלה – גריל גז או גריל פחמים? במאמר הבא, נעזור לכם למצוא את התשובה לשאלה. 

גריל גז – למה אתם חייבים לרכוש אחד בהקדם?

  • הדלקה פשוטה – כמה פעמים מצאתם את עצמכם מסתבכים עם הפעולה הפשוטה של הדלקת גריל הפחמים הישן שלכם? כמה מתסכל, אתם כל כך רעבים ועכשיו אתם צריכים להתעסק עם הגריל העקשן שלכם. גריל גז יפתור לכם את כל הבעיות! כל שעליכם לעשות זה רק לסובב את הכפתור המשחרר את הגז, ללחוץ על הכפתור להדלקה, ולהמתין לאוכל שיהיה מוכן.
  • שומרים על הניקיון – השלב המרגיז ביותר בצלייה על הגריל, הוא הניקיון שבא אחריו. לחכות שהפחמים יתקררו, לפנות אותם, לנקות את השאריות – וכל זה במקום לישון שנת צהריים אחרי הארוחה הנהדרת שהכנתם. גריל הגז לא משאיר אחריו לכלוך ופיח, ושלב הניקיון כולל בסך הכל הדלקה של הלהבות, וניקוי הרשת. 
  • שומרים גם על הסביבה – בשנים האחרונות, נושא השמירה על הסביבה נוגע לליבם של יותר ויותר אנשים שמחליטים לשנות הרגלים ישנים ולפתוח בצעדים חשובים שמטרתם לחסוך במשאבים ולשמור על הסביבה. שימוש בגז הגריל נחשב לצעד ירוק לחלוטין, מכיוון שהחומרים הנפלטים ממנו הם פחות רעילים, והעשן נוצר בשל צליית המזון ולא בשל הפחמים וחומרי הבערה. 

חוויית אירוח שלא תישכח

רק תחשבו על החיוכים על פניהם של החברים והמשפחה שיגיעו אליכם לארוחה בשבת חמימה ונעימה, כשתגישו להם את המאכלים הצלויים הנפלאים שהכנתם עבורם. גריל גז יאפשר לכם ליצור ארוחות בקלות, במהירות וכמובן עם טעם נהדר. לא בטוחים איזה גריל יענה על הצרכים שלכם? באלקו ישמחו להתאים לכם את המוצר שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר, שיהפוך כל ארוחה לחוויה של ממש. 

דילוג לתוכן